|  | 

Chandra mohan bhandari

Kitesurfing

Kitesurfing
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kitesurfing
Fruwając z latawcem nad wodą musisz być bardzo ostrożny.Kitesurfing jest sportem stosunkowo młodym. Jest odpowiedzią na statyczne pływanie na desce po wodzie dla ludzi pragnących mocnych wrażeń, ciągłego podnoszenia adrenaliny i chęci latania w powietrzu. Aby posiąść nie łatwą umiejętność fruwania z deską przyczepioną do latawca musisz zdawać sobie przede wszystkim sprawę z niebezpieczeństwa. Kitesurfing jest pięknym sportem. Daje nie tylko duża satysfakcję, ale też pozwala oglądać morze z dużej wysokości, ale jest też sportem o wysokim czynniku ryzyka. Odpowiedzialność za siebie i innych bierze użytkownik kita’a, który musi być świadomy wszelkich nagłych sytuacji, jakie mu się w powietrzu mogą przytrafić. Nawet, jeśli posiadasz umiejętności w pływaniu na desce, do windsurfingu, musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż mimo oba sporty są technicznie podobne, w przypadku kitesurfingu różnica w prowadzeniu deski jest znacząca. Jeśli jednak chcesz poczuć wiatr nad wodą, spojrzeć na morze z góry i zbliżyć się do słońca to jest to sport dla ciebie.

Pozostałe wpisy:

kitesurfing

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Judo

    Judo

    Judo Sport Jeszcze dwadzieścia lat temu turnieje judo dawały polskim kibicom mnóstwo emocji. Nasi zawodnicy walczyli o najwyższe laury. Pamiętamy rywalizację Beaty Maksymow, Waldemara Legienia czy Pawła Nastuli. Ci zawodnicy przyprawiali nas o zawał serca, ale stawali na podium największych imprez judo na świecie – w tym na podium Igrzysk Olimpijskich. Od kilku lat „polskie”

  • Joga – sport dla ciała i umysłu

    Joga – sport dla ciała i umysłu

    Joga – sport dla ciała i umysłu Poszukiwanie aktywności fizycznej, która korzystnie wpłynie zarówno na całe nasze ciało, jak i umysł prowadzi wiele osób w kierunku jogi. Popularny wizerunek człowieka uprawiającego jogę przedstawia osobę sprawną fizycznie, o elastycznych i robrze rozciągniętych mięśniach, a przy tym wyciszoną, wewnętrznie spójną i pogodzoną ze sobą i światem. Czy