|  | 

Chandra mohan bhandari

Baza nurkowa

Baza nurkowa
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

baza-nurkowa-2Nad polskim morzem znajduje się nie jedna baza nurkowa. W przypadku gdy jesteśmy pasjonatem nurkowania i mamy już jakiekolwiek pojęcie na temat tego podwodnego sportu, nie musimy wyjeżdżać gdzieś daleko, by sobie ponurkować. Takie bazy znajdują się na Helu i w jego okolicach oraz czasami nad niektórymi polskimi jeziorami.

Do baz nurkowania przyjeżdżają także instruktorzy ze swoimi kursantami i tam ćwiczą nowicjuszy w podwodnych korytarzach. Przeprowadzają w takich miejscach całe kursy nurkowania, dopiero gdy nowicjusz stanie się już doświadczonym nurkiem, wtedy może poszukiwać wrażeń w takich rejonach świata, jak na przykład, Teneryfa.
Większe bazy nurkowania posiadają doświadczoną kadrę, zatrudnioną na stałe w takiej bazie, posiadają łodzie, które wywożą chętnych do nurkowania na otwarte morze, nurkowie mogą zwiedzać zatopione wraki statków w ten sposób prócz nauki nurkowania, otrzymują także niesamowite doznania.
Nurkowanie można z powodzeniem uprawiać w naszym kraju, istnieją tu wyspecjalizowane bazy do nurkowania i specjalne miejsca.

Pozostałe wpisy:

baza-nurkowa

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Judo

    Judo

    Judo Sport Jeszcze dwadzieścia lat temu turnieje judo dawały polskim kibicom mnóstwo emocji. Nasi zawodnicy walczyli o najwyższe laury. Pamiętamy rywalizację Beaty Maksymow, Waldemara Legienia czy Pawła Nastuli. Ci zawodnicy przyprawiali nas o zawał serca, ale stawali na podium największych imprez judo na świecie – w tym na podium Igrzysk Olimpijskich. Od kilku lat „polskie”

  • Kitesurfing

    Kitesurfing

    Kitesurfing Fruwając z latawcem nad wodą musisz być bardzo ostrożny.Kitesurfing jest sportem stosunkowo młodym. Jest odpowiedzią na statyczne pływanie na desce po wodzie dla ludzi pragnących mocnych wrażeń, ciągłego podnoszenia adrenaliny i chęci latania w powietrzu. Aby posiąść nie łatwą umiejętność fruwania z deską przyczepioną do latawca musisz zdawać sobie przede wszystkim sprawę z niebezpieczeństwa.