|  | 

Chandra mohan bhandari

Akcesoria tenisowe

Akcesoria tenisowe
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

akcesoria-tenisowe-5Gra w tenisa jest świetnym pomysłem, niezależnie od wieku. To sport, który nadaje się dla wszystkich – mogą go uprawiać i dzieci, i emeryci. Na dodatek nie ma znaczenia, ile dodatkowych kilogramów nosisz na swoich barkach, ani jak bardzo zaawansowana jest twoja kondycja. Tenis jest dla wszystkich tak samo przyjemny.

Nawet, jeżeli początki będą trudne, warto się nie zrażać. A to dlatego, że tenis to świetny sposób na poprawę kondycji i wydolności. Jest to także środek pomagający uporać się z nadwagą, trudno przecenić także możliwości wymodelowania sylwetki i wzmocnienia mięśni.
Tenis jest także świetnym sposobem na zwiększenie koordynacji ruchowej. To istotne zwłaszcza w przypadku dzieci, dlatego często lekcje tenisa rozpoczyna się w okolicach 3 roku życia.
Dodatkowo nie musisz inwestować w żadne akcesoria tenisowe. Tak naprawdę gra nic nie kosztuje, może poza wynajęciem kortu tenisowego na godziny i ewentualnym wypożyczeniem sprzętu. Warto jednak zainwestować we własną rakietę i buty sportowe.

Pozostałe wpisy:

akcesoria-tenisowe

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Judo

    Judo

    Judo Sport Jeszcze dwadzieścia lat temu turnieje judo dawały polskim kibicom mnóstwo emocji. Nasi zawodnicy walczyli o najwyższe laury. Pamiętamy rywalizację Beaty Maksymow, Waldemara Legienia czy Pawła Nastuli. Ci zawodnicy przyprawiali nas o zawał serca, ale stawali na podium największych imprez judo na świecie – w tym na podium Igrzysk Olimpijskich. Od kilku lat „polskie”

  • Kitesurfing

    Kitesurfing

    Kitesurfing Fruwając z latawcem nad wodą musisz być bardzo ostrożny.Kitesurfing jest sportem stosunkowo młodym. Jest odpowiedzią na statyczne pływanie na desce po wodzie dla ludzi pragnących mocnych wrażeń, ciągłego podnoszenia adrenaliny i chęci latania w powietrzu. Aby posiąść nie łatwą umiejętność fruwania z deską przyczepioną do latawca musisz zdawać sobie przede wszystkim sprawę z niebezpieczeństwa.